AIG Česká republika

AIG Česká republika

Oznámení pro stávající klienty pojišťovny AIG

Rádi bychom vám oznámili, že s účinností od 1. 5. 2017 vstoupila společnost AIG do strategického partnerství se společností Colonnade Insurance S.A., která bude spravovat stávající pojistné smlouvy pro pobočku společnosti AIG  v České republice. V rámci tohoto kroku se nyní stane  tým AIG součástí Colonnade Insurance S.A. a zajistí tak kontinuitu v poskytování veškerých  služeb.

Stávající pojistné smlouvy se žádným způsobem nemění a vaše  pojistné krytí bude zachováno  až do uplynutí doby platnosti pojištění. Budete-li potřebovat pomoc v souvislosti se svojí současnou pojistnou smlouvou, obraťte se, prosím, na tým společnosti Colonnade:

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se vaší pojistné smlouvy, prosím kontaktujte klientské centrum:

Bezplatná linka: 800 700 025

Email: klient@colonnade.cz

V záležitostech týkajících se pojistných událostí, se prosím obraťte na oddělení škod, případně na osobu uvedenou v poslední korespondenci:

Telefon: 234 108 311

Email: skody@colonnade.cz     

Pro zájemce o nové pojistné smlouvy

Berte prosím na vědomí, že společnost AIG již nenabízí nová pojištění v České republice. Strategickým partnerem společnosti AIG je společnost Colonnade Insurance S.A., organizační složka, která bude nyní poskytovat podporu i nadnárodním klientům v České republice.

Společnost Colonnade zajistí kontinuitu veškerých poskytovaných služeb.

Více informací naleznete na www.colonnade.cz.

Výjimkou je cestovní pojištění, které si i nadále můžete sjednat prostřednictvím formuláře na tomto webu.