Skip-nav
 


Pojištění speciálních rizik nabízí pojištěným rozšířenou pojistnou ochranu vůči negativním sociálním jevům, jejichž projevy nezřídka vedou k nárůstu nákladů ve vztahu k majetkovým škodám, škodám na zdraví či zvýšeným finančním výdajům na zabezpečení ostrahy nebo zajištění výkupného. Patří sem také pojištění leteckých rizik, kam spadají veškerá rizika spojená s provozováním vzdušné dopravy.

Pojištění leteckých rizik

Více než 60 let se věnujeme potřebám pojištění a řízení rizika aerolinií, leteckých provozů a leteckých závodů všech typů. Jsme přední společností na trhu ve všech segmentech leteckého pojištění, s hlubokými technickými zkušenostmi a zkušenostmi ve vyřizování globálních pojistných událostí.

Pojištění únosu a vydírání

Klienty s vysokou mezinárodní expozicí zaujme náš produkt pro krytí rizika únosu a vydírání, kterým je možno pokrýt vybrané zaměstnance firmy pro riziko únosu a následného požadavku výkupného. Produkt poskytuje široké možnosti krytí a dále i zcela ojedinělou přidanou hodnotu v podobě mezinárodních konzultantů.

Pojištění terorismu

Pojištěním terorismu reaguje pojišťovna AIG Europe na celosvětové zvýšené riziko terorismu, sabotáže a dalších rizik majících charakter a povahu násilných činů.